zpět na seznam - Adventury

Syberia Collection

Hodnocení uživatelů
-

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Microids
Rok výroby: 2015
Žánr: Adventury
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 490,-


Syberia Collection obsahuje oba díly hry, která patří mezi nejpopulárnější hry celého žánru adventur a zároveň jsou to tituly, díky kterým jejich tvůrce Benoit Sokal získal svého času takový věhlas.
 
V první Syberii přijíždí Kate Walker, mladá a skvělá právnička z New Yorku, do Evropy, aby vyjednala koupi slavné továrny na hračky, ale brzy se její budoucnost obrátila vzhůru nohama.... Majitelka továrny, Anna Volarberg, právě zemřela. Dědic továrny, Annin bratr Hans, který je geniální vynálezce, zmizel před mnoha desetiletími, ztracen někde mezi Alpami a Sibiří... Kate musí najít tohoto tajemného muže, aby mohla dokončit obchod. Na své cestě ze západu na východ teprve objeví a pochopí důvody, kvůli kterým Hans odešel a nikdy se nevrátil. Ve hře vás krom jiného čeká nádherná předrenderovaná grafika, přičemž každé prostředí ve hře je propracované do nejmenších detailů. Celé dobrodružství je plné hádanek a logických problémů, které vás pohltí!
 
Syberia II volně navazuje na předchozí díl. Po dlouhé a obtížné cestě, při které ve snaze najít ztraceného dědice projela západní i východní Evropou, Kate Walkerová konečně získala podpis Hanse Voralberga, a uzavřela tak prodej rodinné továrny na automatony. Ale tohle zdaleka není ještě konec dobrodružství, spíše jeho začátek… Kromě Hanse se setkáte také s mnoha dalšími různými osobami a prostředí hry je také o poznání interaktivnější. Do druhého dílu tvůrci také přidali spoustu nových vlastností, provedli pár změn a grafických vylepšení, takže nyní budete moci zaregistrovat i animovaný sníh a led či komplexní realtimové stínování.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>


zpět na seznam - Adventury