zpět na seznam - Akční adventury

Journey Collector's Edition

Hodnocení uživatelů
-

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: thatgamecompany
Rok výroby: 2012
Žánr: Akční adventury
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 590,-

Journey Collector's Edition je fyzická edice obsahující nejen oceňovaný titul Journey, ale i dvě předchozí hry od stejných autorů - flOw a Flower.
 
flOw je titul, jenž vás ve stylizované grafice postaví do role mikroorganismu snažícího se přežít a vyvinout v nebezpečném prostředí. Budete absorbovat menší tvorečky a vyhýbat se těm nebezpečnějším větším, občas se popasujete i s nějakým agresorem. Jak se vám bude dařit, porostete a budete pokračovat do dalších vrstev, kde na vás číhají nová nebezpečenství, ale i nová potrava.
 
Flower je meditativní titul, kde budete ovládat poryv větru, jenž nabírá okvětní lístky. Budete putovat různými krajinami a poznávat jejich malebná zákoutí, ale i případná nebezpečenství. Vaším úkolem bude nejen dostat se do cíle, ale také nabrat co největší množství různě poschovávaných kytek a nabrat jejich okvětní plátky, a pak je dovanout k místům, kde si otevřete postup dále. Postupně si odemknete několik různých prostředí jako je noční louka nebo průmyslová krajina.
 
Zlatým hřebem kolekce je pak titulární Journey. Jak napovídá překlad titulu do češtiny, hra pojednává o cestě, v tomto případě tajemné bytosti v červeném hábitu, která putuje přes poušť. Kam putuje, či proč? Jakou roli v tom hrají ruiny tajemné civilizace a co na vás čeká v cíli? Podobně jako ostatní tituly v kolekci lze Journey nazvat odpočinkovým titulem, kde doprovázeni působivou hudbou (nominovanou i na prestižní cenu Grammy) putujete světem a překonáváte překážky před vás kladené. Zajímavostí je svérázná forma hry pro více hráčů, kdy pokud jste připojeni k internetu, můžete narazit na jiného poutníka a projít se kus cesty s ním.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>

Video:zpět na seznam - Akční adventury