zpět na seznam - Akční historické/fantasy

Devil May Cry HD Collection

Hodnocení uživatelů
-

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Capcom
Rok výroby: 2012
Žánr: Akční historické/fantasy
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 490,-
Devil May Cry HD Collection je kolekcí, která obsahuje graficky i zvukově remasterované první 3 díly stejnojmenné herní série.
 
Devil May Cry je prvním dílem zatím pětidílné akční série nabízející pořádnou porci akce se střelnými i sečnými zbraněmi. Legenda říká, že před 2000 lety se v pekle démon vzepřel samotnému ďáblu, aby se postavil na stranu lidské rasy. Zpátky v současnosti, Dante, soukromé očko v oblasti nadpřirozených jevů, zjišťuje, že ďábel shromažďuje síly proti lidské rase. V krvi Danteho však kolují síly dávného démona, které mu umožňují změnit se v démonický stav, pokud tyto síly použije proti zlu. Danteho čekají legie pekelných kreatur, kterým bude čelit pomocí svého meče a dvojice pistolí (jménem Ebony a Ivory). Později nalezne mnohem silnější kousky - od brokovnice až po zbraně, díky nimž ovládne síly různých elementů.
 
Devil May Cry 2 přináší další pořádnou porci akce s mečem i střelnými zbraněmi, na kterou už si příznivci série zvykli. Chronologicky se vlastně jedná o 4. díl série, protože DMC 3 je prequelem k prvnímu dílu, „čtverka“ se zas odehrává mezi prvním a druhým dílem. Děj je zasazen do moderní doby, přičemž velká část prostředí, ve kterém se budete pohybovat, protentokrát bude venkovní. Hratelné jsou od začátku 2 postavy, klasický hrdina Dante a nová hrdinka Lucia, přičemž bonusovou postavou je ješte Trish, která předvádí podobné kousky, jako Dante v první části série. Dantovi od minula pochopitelně přibyly nějaké skilly a útoky, navíc jakmile se mu vyplní jeho speciální devil metr, bude se moci proměnit ve velmi mocného démona, který své nepřátele jednoduše rozdrtí. Dante samozřejmě bude mít k dispozici i nové unikátní zbraně. Lucia na rozdíl od Danteho nepoužívá střelné zbraně, ale vrhá nože a jako zbraně na blízko používá 2 krátké meče, se kterými umí divy.
 
Devil May Cry 3 zavádí hráče do doby, kdy hlavní hrdina Dante ještě netuší nic o svých zvláštních silách a schopnostech, které zdědil po svém otci - bájném rytíři a bojovníku proti temnotě jménem Sparda. Hra začíná v okamžiku, kdy se před Dantovou detektivní kanceláří Devil May Cry materializuje magická věž. Na jejím vrcholku stojí Dantovo ďábelské dvojče Virgil a vyzívá Danta na finální konfrontaci. Novinkou v sérii je systém stylů, který hráči nabízí možnost vybrat si z několika odlišných bojových stylů (boj na krátkou, či delší vzdálenost, zvýšená obrana, účinnější útok atd.). Pro každý ze stylů je navíc připravena unikátní sada speciálních schopností, čímž se zvyšuje znovuhratelnost titulu. DMC 3 opět nabízí detailně zpracované a vysoce stylizované gotické lokace, dramatický příběh plný zvratů a skvělou temnou atmosféru, která je podpořena dynamicky se měnící hudbou. Vedle velkého množství, nepřátel, dostupných zbraní i speciálních schopností je k dispozici i široká paleta bonusů, skrytých předmětů, postav i úrovní. Speciální edice oproti původní přináší nové pohyby, bossy, herní mody a možnost hrát od začátku za Danteho či Virgila.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>

Video:zpět na seznam - Akční historické/fantasy