zpět na seznam - Arénové bojovky

Fighting Edition

Hodnocení uživatelů
-

Jazyk hry: angličtina
Jazyk manuálu: němčina
Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Namco Bandai
Rok výroby: 2015
Žánr: Arénové bojovky
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 690,-

Kompilace tří úspěšných arénových bojovek - Tekken 6, Tekken Tag Tournament 2 a Soulcalibur V z dílny Namca.
 
Tekken 6 je vysoce očekávané pokračování arénové bojovky. Pátý King of Iron Fist Tournament skončil tak, že jeho pořadatel a vyzyvatel Heihachi Mishima zmizel a vítězem se tak stal jeho vnuk, Jin Kazama. Jin se pak ujal role hlavy organizace Mishima Zaibatsu a začal používat její speciální Tekken jednotky pro propagandu a manipulaci na celém světě. Mnoho lidí tyto akce rozzlobily a postupně tak vznikly různé nepokoje, které postupně přerostly až ve války mezi národy. Tato válka oslabila mnoho zemí, čehož využilo Mishima Zaibatsu a prohlásilo se za samostatný stát. Nyní je tato organizace rozhodnuta ovládnout celý svět a jediný, kdo jí v tom může zabránit, je G Corporation (výrobci všech Jacků v Tekkenu a lidé zodpovědní za znovuoživení Kazuyi). Lidé po celém světě nyní v této organizaci vidí svou jedinou naději. G Corporation na celou situaci zareagovala tak, že vypsala velkou odměnu pro toho, kdo jí přivede Jina Kazamu živého. A v této situaci přichází šestý Tekken aneb King of Iron Fist 6. Míří na něj ti, kteří se chtějí proslavit, ti, kteří prahnou po penězích, ti, kdo hledají pomstu, celkem více než 40 bojovníků včetně 6-ti nových postav... Mnoho různých cílů a ideálů se střetne v Tekken 6 turnaji.
 
Tekken Tag Tournament 2 je již desátým titulem stejnojmenné série arénových bojovek a zároveň pokračováním úspěšné hry Tekken Tag Tournament z Playstationu 2. Hra zdokonaluje boj založený na prostřídávání zvolených postav, kterým se vyznačovala původní hra, přičemž toto pokračování nově představuje souboje jeden proti jednomu a sólového zápasníka stojícího proti týmu vzájemně se doplňujících bojovníků. Tyto módy vnesou do série Tekken nový styl hraní a nabídnou jednodušší přístupnost pro nové hráče, to vše při zachování prvků, které potěší dlouholeté fandy série. K dispozici vám tentokrát bude přes 50 bojovníků, přičemž každý z nich disponuje obrovským množstvím kombinací úderů, má svérázný styl a svá pro i proti. Hodně času tak zabere naučit se dobře nebo skvěle ovládat byť jen jednu postavu. Pro tento účel Tekken Tag Tournament 2 disponuje několika tréninkovými módy, které by měly posloužit jako odrazový můstek a představit vám základy. Další nabídka módů zahrnuje standardní Arcade, kde je třeba postupně porážet další a další týmy. Nechybí ani módy Practice, Time Attack, Survival, Versus a pár dalších. Samozřejmostí jsou také rozsáhlé možnosti online hraní - ať už jsou to hodnocené zápasy či možnost bojovat v jednom týmu s dalším hráčem, a to proti dvěma živým protivníkům. Klidně také můžete sledovat už uskutečněné zápasy a něco z nich pochytit.
 
SoulCalibur V je pokračování série populárních arénových bojovek od tvůrců Tekkena, lišící se od něj především používáním zbraní. Při soubojích tedy rozhoduje nejen zdatnost postavy, ale rovněž vybavení, které používá. Vše má vliv na bojové schopnosti a také na poškození oblečení samotných postav. Hra je oproti předchozímu dílu vylepšena o nový bojový systém, staré a nové hrdiny (celkem zde najdete 25 bojovníků) a v neposlední řadě široké online funkce a rozšířené možnosti tvorby postav. Nový boj započal a rozhodnete jen vy, která strana dosáhne na samotný vrchol. Pátý díl přivádí také speciálního hosta. Je jím mistr assassin Ezio Auditore da Firenze z populární série Assassin's Creed.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>

Video:zpět na seznam - Arénové bojovky