zpět na seznam - Hry ve stylu GTA

Grand Theft Auto IV & Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City

Hodnocení uživatelů
-

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Rockstar Games
Rok výroby: 2010
Žánr: Hry ve stylu GTA
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 490,-


Tato kompilace obsahuje jak původní Grand Theft Auto IV, tak i samostatně prodávaný přídavek GTA: Episodes From Liberty City.
 
V Grand Theft Auto IV se vrací král gangsterek v pokračování, které nasbíralo snad nejlepší internetové hodnocení všech dob (s dosavadním průměrem 99,4%). Dějištěm GTA IV se tak jako při zahájení každé etapy série opět stalo fiktivní Liberty City - město volně inspirované New Yorkem, včetně jeho nepřehlédnutelných dominant a pamětihodností (Socha Svobody, náměstí Times Square, mrakodrap Empire State Building apod.). Co dnes znamená americký sen? Pro nově příchozího Nico Belice z Evropy je to víra, že unikne před svou minulostí. Pro jeho bratrance Romana je to vize, že mohou nalézt budoucnost v Liberty City, vstupní bráně do země příležitostí. Jakmile se dostanou do dluhů a jsou vtaženi do zločineckého podsvětí právními podvody, zloději a sociopaty, zjistí, že se realita od jejich snu velmi liší. Uvědomí si, že žijí ve městě, které uctívá peníze a postavení, a je rájem na zemi pro ty, kteří je vlastní a živou noční můrou pro ty, kteří ne. Grand Theft Auto IV nabízí úplně novou úroveň svobodné hratelnosti - máte mít na výběr mraky činností. Své kontakty budete moci zavolat mobilním telefonem, ale narozdíl od předešlých dílů už nebudete něčím poskokem, nýbrž se sami rozhodnete, jak trávit čas, jestli splníte nějaký úkol nebo zda ho hodíte za hlavu a rozejdete se s jeho zadavatelem.
 
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City je podle kritiků v mnoha směrech ještě zajímavější než původní hra. Hra obsahuje dvě vzájemně provázané kampaně, které hráči vystačí přinejmenším na 25 hodin čistého herního času. Lpí na lépe propracovaných charakterech postav i na příběhu s větším spádem. V první kampani s titulem „The Lost and Damned“ se převtělíme do role Johnyho Klebitze, židovského veterána jednoho motorkářského gangu, který nenávidí nacisty a rasismus celkově. Druhá kampaň jménem „The Ballad of Gay Tony“ vypráví o portorikánském poskokovi jménem Luis Lopez, který plní úkoly pro majitele nočního podniku. Anthonyho Price, kterému se říká teplý Tony. Hra nevyžaduje ke spuštění předchozí GTA IV. Za zmínku v neposlední řadě stojí i zajímavý multiplayer.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>

Video:zpět na seznam - Hry ve stylu GTA