zpět na seznam - Akční hry,kde vidíte postavu

Zone of the Enders HD Collection

73% ... Gamerankings
70% ... IGN
81% ... Play UK
80% ... Playstation Official Magazine US


Hodnocení uživatelů
-

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Konami
Rok výroby: 2012
Žánr: Akční hry,kde vidíte postavu
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 390,-

Zone of the Enders HD Collection je souborem obou dílů akce s roboty od slavného vývojáře Hidea Kojimy, graficky vylepšených do HD rozlišení.
 
Zone of the Enders vás v silném příběhu, tak jak je u Kojimových her zvykem, zavede do 22. století. V této době už lidstvo kolonizovalo Mars, orbit planety Jupiter a další místa. Hlavním hrdinou hry je malý chlapec Leo Stenbuck žijící někde na kraji galaxie v kolonii zvané Antilia. Obyvatelé těchto končin jsou pojmenováni jako Enders (ti na konci), protože žijí tak daleko od Země. Malé ospalé městečko na Antilii je hrubě probuzeno, když se z orbitu snese skupina nájezdníků hledající mecha zvaného Jehuty. V průběhu jejich útoku Leo náhodou Jehuty objeví. Chlapec zasedne do jeho kokpitu, aby se postavil těm, kteří přišli ničit jeho domov. Za pomocí inteligentního palubního počítače se nyní vydává do boje za osud kolonistů a zároveň na cestu k nalezení toho vlastního. Intenzivní akce, ve které si zalétáte a zabojujete se supermoderním mechem nad městem i kaňony, se odehrává v pohledu ze třetí osoby.
 
V Zone of the Enders: The 2nd Runner si opět osaháte super-rychlého mecha a budete zápolit se zlem zosobněným zákeřnou militaristickou frakcí. K dispozici vám budou nejenom nové děsivé zbraně, ale i bojové manévry a taktiky. Příběh hry je umístěný do kulisy velkoměst, pevností a tajemných lokací ve vesmíru. ZOE 2 přichází s jedním z nejhezčích grafických zpracování jaké kdy bylo na PS2 zachyceno. Nádherně animované postavy, detailně zpracované konstrukce robotů, čistě nadabované hlasy bojovníků a profesionální hudba jsou pouhými střípky toho, co vám hra nabídne.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>


zpět na seznam - Akční hry,kde vidíte postavu