zpět na seznam - Akční historické/fantasy

Assassin's Creed IV: Black Flag + Assassin’s Creed: Rogue

Hodnocení uživatelů
-

Jazyk hry: angličtina
Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Ubisoft
Rok výroby: 2015
Žánr: Akční historické/fantasy
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 490,-Assassin's Creed IV: Black Flag + Assassin’s Creed: Rogue je kompilací dvou dílů velmi populární série akčních her.
 
Assassin's Creed IV: Black Flag přenáší slavnou sérii do zcela nového prostředí. Píše se rok 1715. Piráti vládnou Karibiku a založili vlastní nezákonnou republiku, kde je korupce, nenasytnost a krutost samozřejmostí. Mezi těmito psanci je drzý mladý muž jménem Edward Kenway, charismatický, ale brutální kapitán pirátů, jenž byl cvičen asasíny. Svým bojem o slávu a moc si vybudoval respekt u legend, jako třeba u slavného Blackbearda. Ale také se připletl do války mezi templáře a asasíny, která může zničit vše, co piráti vybudovali. Objevte nejrosáhlejší a nejrůznorodější svět Assassin’s Creed, který byl kdy vytvořen. Od Kingston po Nassau, prozkoumejte více než 50 unikátních míst, kde si vyzkoušíte život piráta rabováním podmořských vraků, zabíjením templářů ve městech, lovem zvířat v džungli nebo hledáním pokladů. Velte své lodi jménem Jackdaw a zastrašte všechny, které potkáte. Přepadejte a drancujte nepřátelské lodě, vylepšujte si svou loď novou municí a vybavením k boji proti nepřátelům na moři, ale třeba i novými písničkami pro svou posádku, bez vylepšování to daleko nedotáhnete. Vyloďujte se na paluby masivních galeon, získávejte posádku a vydejte se na výpravu za hanebným dobrodružstvím. Setkejte se s legendárním Blackbeardem, Calico Jackem a Benjaminem Hornigoldem, vytvořte si vlastní republiku na Bahamách a prožijte události, které patří ke zlatému věku pirátství.
 
Assassin's Creed: Rogue vás zavede do poloviny 18. století, do doby tzv. Sedmileté války, která dovedla tehdy mocnou Francii do finančních problémů a jejíž konec pak přinesl revoluci. Ve hře navštívíte místa jako je zamrzlý severní Atlantik (i s polární září), Apalačské údolí nacházející se na východě USA a dobově ztvárněný New York. Všechna tři prostředí jsou rozlehlá, rozmanitá a plná nebezpečí. Novinkou ve hře je také hlavní hrdina, Shay Patrick Cormac, který kvůli zradě asasínského bratrstva nejprve opustí jejich vlastní řady, aby se nakonec stal obávaným lovcem svých bývalých spolubojovníků. Hrdina kromě spojenců změnil i způsob boje, který je založen na efektivní palné zbrani, použitelné jak na dálku, tak i pro útoky zblízka. Kromě pušky budete moci využívat na likvidaci protivníků celou řadu dalších vymožeností, např. hlučné petardy na odlákání pozornosti nebo vystřelovací lano, pomocí kterého si nepřítele budete moci přitáhnout a uškrtit. Nepřátelé vás ale také budou moci překvapit, protože umí využívat některé vaše vlastní triky jako schovávání se v kupkách sena či houštinách nebo se vás pokusí nachytat skokem z výšky. Podobně jako ve čtvrtém pokračování hry strávíte nemálo času na lodích. Ten vám tentokrát obohatí nejen nové lodní vybavení a výzbroj, ale i možnost pronikat do vnitrozemí pomocí říčních toků.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>

Video:zpět na seznam - Akční historické/fantasy