Problémy s příhlášením

 

Postup:

Jednoduchá registrace slouží k tomu, aby zákazník při každé objednávce nemusel vyplňovat svoje údaje. Email ověřujeme proto, aby bylo jisté, že se zákazník nespletl při jeho zadávání.

Minimální údaje zadané při registraci jsou jméno a příjmení + přihlašovací jméno a heslo. Přihlašovací jméno ani heslo nesmí obsahovat žádné háčky, čárky ani speciální znaky, jméno a příjmení (a rovněž adresa) mohou obsahovat háčky a čárky. Prosím mějte na paměti, že přihlašovat se budete pomocí tohoto přihlašovacího jména, nikoliv zadáním emailové adresy.

Po potvrzení tlačítkem REGISTROVAT vám na zadanou emailovou adresu příjde potvrzovací email s odkazem, na který kliknete (nebo ho zkopírujete do vašeho internetového prohlížeče) a tím vytvořený účet aktivujete. Po aktivaci je již vše připraveno pro vaše objednávky.

Problém č. 1:

Pokud vám nepřišel potvrzovací email s odkazem, ujistěte se prosím, že vaše emailová schránka není plná. V případě, že máte antispamovou ochranu, podívejte se, zda tento mail neskončil tam (při ochraně nastavené na vysokou úroveň se to výjimečně může stát). Aktivaci můžete obejít i tím, že využijete sekce Získat zapomenuté heslo. Pokud si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat přímo na ps3@playstation3-klasiky.cz či v pracovní době telefonicky na 54221 1431. Objednávku můžeme vyřídit přímo spolu.

Problém č. 2:

V případě, že jste zapomněli své registrační údaje nebo si nejste jisti, co jste zadali za heslo, klikněte prosím na tento odkaz Získat zapomenuté heslo.

Po zadání emailové adresy vám příjdou nové přihlašovací údaje. Pokud jste tak již učinili a nic vám nepřišlo, pak může být problém v tom, že byla při registraci zadána emailová adresa s nějakou chybkou nebo máte plnou emailovou schránku, vyjímečně může být i jiný problém. V tom případě se prosím obraťte přímo na nás, vytvoříme vám platný účet nebo objednávku vyřídíme bez nutnosti vyplňovat formulář. Opět platí, kontaktujte nás přímo na ps3@playstation3-klasiky.cz či v pracovní době telefonicky na 54221 1431.