zpět na seznam - Střílečky z vlastního pohledu

Doom 3 BFG Edition

Hodnocení uživatelů
33%

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: id Software
Rok výroby: 2012
Žánr: Střílečky z vlastního pohledu
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 390,-
Doom 3: BFG Edition je kompilace obsahující hru Doom 3 a datadisk Resurrection of Evil, z nichž jsou oba zcela nově remasterované. Rovněž zde najdete 7 zcela nových úrovní jménem Lost Mission. Bonbónkem na konec je i přítomnost původních her Doom a Doom 2, takže získáte konečný výběr z revolučních her vyvinutých iD Software.
 
Doom 3 je hororově laděná FPS akce od Johna Carmacka, která navazuje na úspěch svých kultovních předchůdců. Děj se odehrává v roce 2145 na Marsu. Ocitnete se v roli mariňáka pracujícího pro Union Aerospace Corporation, společnost pro vývoj nových vojenských technologií. V jejich továrně zrovna experimentují s teleportací, jenže vše se jim nějak vymkne z rukou. Jistý člen společnosti zradí a přemění všechny ostatní v zombie a všelijaká monstra. Zhruba v tomto okamžiku hra začíná a na scénu vstupujete vy coby hráč. Asi nemusím říkat, co bude vaším cílem, ostatně motto hry je všeříkající - jediný muž stojí mezi peklem a zemí... vy. Největší pozornost tvůrci upnuli k novému hernímu enginu, který podporuje plně dynamická světla a stíny a ve své době tím přinesl do herní oblasti nový standard na poli grafiky. Remasterovaná edice také nově obsahuje baterku na brnění, takže můžete osvětlit temný roh a zároveň střílet na nepřátele najednou. Vylepšen byl i prostorový zvuk a přibyl nový checkpointový systém.
 
V datadisku Resurrection of Evil naleznete 11 nových levelů, tři nová monstra, tři nové zbraně a těšit se můžete i na ochranný oblek (jako v předchozích hrách série), který vám umožní se určitou dobu procházet v kontaminovaném prostředí, aniž byste utrpěli újmu. Vybaven bude i svítilnami. K dispozici budete mít Double Barrel Shotgun (klasika Doom II), Grabber (gravitační zbraň alá HL2) a Artifact (s touto zbraní budete moci manipulovat časem, zpomalit tok času v okolním světě, stát se nepřemožitelným). Mezi vašimi nepřáteli se objeví Vulgars (podobní Impům, ale rychlejší a více lezou po stěnách), Bruisers (napůl mechanická monstra s počítačovým monitorem v tlamě, rádi splývají se stěnou a simulují zabudované monitory, ale pak na vás nečekaně vyskočí), Hell Hunters (něco jako vznášející se HellKnights bez nohou, se schopností vychýlit časovou křivku) a The Forgotten (totéž co Lost Souls v klasickém Doomu). Dále vám ještě Ressurection of Evil nabídne čtyři nové multiplayerové mapy, tentokrát i s podporou až osmi hráčů. Všechny jsou větší než v původní hře.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>
 Hrůza a nuda, apsolutní blbost. Čekal jsem lepší - 10%, Pavel Zachata
 Debilní hra absolutní hovadina. Nuda blbost. - 10%, Pavel
 Kompilace splnila to, co jsem od ní očekával. Vše na jednom disku. Vylepšená jednička a dvojka jsou super. Trojka je taktéž pěkná aspoň, co se platformy PS3 týče. Na Kompu už to taková sláva nebyla. Jinak velká chvála. - 80%, Aleš Koziar

Video:zpět na seznam - Střílečky z vlastního pohledu