zpět na seznam - Plošinovky a hry pro děti

Jak and Daxter: The Trilogy

80% ... Gamerankings
90% ... IGN
82% ... Play UK
80% ... Eurogamer


Hodnocení uživatelů
100%

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Naughty Dog
Rok výroby: 2012
Žánr: Plošinovky a hry pro děti
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 790,-

Jak and Daxter: The Trilogy se je kolekcí 3 her velmi populární plošinovkové série, která slavila velký úspěch na Playstationu 2. Všechny 3 hry byly přepracovány do vysokého rozlišení, také podporují 3D zobrazení a trofeje. V USA vyšla tato kolekce pod názvem Jak and Daxter Collection.
 
Jak and Daxter pochází ze stejného "hnízdečka" jako úspěšná série Crash Bandicoot známá z původního PlayStationu, a byla prvním titulem vývojářů z Naughy Dog pro PlayStation 2. Jak and Daxter je nádherná hra, která vás okouzlí na svou dobu úžasnou grafikou, fantastickým příběhem, humorem a opravdovým dobrodružstvím. Hra patří mezi nejlepší plošinovky, které se na PS2 objevily a možná by se dokonce dala označit za vůbec nejlepší klasickou plošinovku, která na tuto konzoli vznikla.
 
Ve druhém dílu série nazvaném Jak II: Renegade je náš hlavní hrdina, Jak, ztracen v záhadném městě daleko od domova. Dva roky strávil ve studené a temné vězeňské cele. Vystaven mučivým pokusům, jeho tělo se kroutilo pod vlivem Dark Eco. Nyní se Jak vrátil a chystá odplatu. Utíkejte, střílejte, hledejte, ničte a zažijete dobrodružství, ve kterém se snoubí klasická plošinovkování, boj a neutuchající akce. Objevte bezpočet klikatých ulic v uspěchaném městě Haven City. Jděte pěšky nebo ukradněte futuristické vznášedlo a pátrejte ze vzduchu. Potkejte známé tváře, seznamte se s novými záhadnými postavami a uvolněte hrozivé Jakovo druhé já, aby vyřídil různé nepřátele v 75 skvělých misích. A kdo jsou největší Jakovi přátelé a nepřátelé? Daxter, je Jakův nejvěrnější přítel, bojují spolu proti krutému Baronovi, největšímu nepříteli. Jak II: Renegade je vynikající akční adventura v kombinaci se střílečkou a závodní hrou pro jednoho hráče, u které se nebudete 100% nudit!
 
Jak 3 je, jak se dá jistě vytušit, třetím dílem v této populární sérii akčních plošinovky. Rok po událostech v předchozím díle se hráči mohou znovu vrátit do Heaven City a přesvědčit se, jak se vede hrdinům, kterými jsou Jak, Dexter a Pecker. Situace je bohužel špatná. Jak sice v minulém díle Heaven City zachránil před Korem, ale město je od té doby ponořeno v chaos. Ten působily tři názorově odlišné frakce, jež soupeří o moc nad celým městem. Ze špatné situace je bohužel obyvateli viněn Jak, který nakonec skončí v doživotním vyhnanství v pustině. Jak naštěstí v této situaci nezůstane sám. Dexter a Pecker se objeví, aby pomohli a společnými silami dali celou ošemetnou situaci do pořádku a hlavně konečně zničili odporného Kora a Železné hlavy. Hra nabídne opět o kousek vylepšenou grafiku, detailnější provedení lokací a také celou řadu nových ovladatelných vozidel, jež budou hrát velkou roli. Jak i Dexter jsou oba ovladatelní a k dispozici budou mít spoustu nových sil temného i světlého charakteru a také nové vylepšovatelné zbraně. Tvůrci do hry implementovali i reálný fyzikální model, rag-doll efekty a navrch přidali i více než 60 minut skvělých kvalitních renderovaných animací pro vyprávění příběhu.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>
 Tyto 3 hry sem měla na ps2 ale poté co mi přestal fungovat sem byla smutná a pak sem po čase přišla na ratcheta A clanka ze je Ratchet and Clang The Trillogy a tak sem si ji koupila protože sem ji měl taky na ps2 a pak sem našla i tuto ohužel sem ji nemohla dlouho sehnat a tak sem každý měsíc koukala a marně a najedou 27.8.2016 ejhle oni ji maj na skladu a co bych neudělala koupila sem si ji-....... Jinak hra je best nemuzu nic vynahradit tesim se az si ji po letech zas zahraji :) - 100%, Andrea Kvapilová

Video:zpět na seznam - Plošinovky a hry pro děti