zpět na seznam - Plošinovky a hry pro děti

Skylanders: Trap Team Starter Pack

Hodnocení uživatelů
-

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Activision
Rok výroby: 2014
Žánr: Plošinovky a hry pro děti
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 590,-

Skylanders: Trap Team je již čtvrtým pokračováním populární série plošinovek ze světa hrdinských Skylanderů. Tentokrát se děj točí kolem mocné skupiny padouchů, jenž v minulosti polapila elitní skupina Skylanderů vybavená pastmi, kteří si říkali Pastikládci (v originále Trap Masters). Zloduchové byli uvězněni ve věznici, ale teď je padouch Kaos osvobodil a spolu s nimi se do našeho světa dostaly i úlomky pastí. Skylandeři teď musí novou hrozbu zastavit za každou cenu, naštěstí jim pomůžou i Pastikládci. Právě pasti jsou nejvýraznějším novým konceptem čtvrtého dílu Skylanders. Ve hře se opět setkáte s klasickým mixem skákání, soubojů s nepřáteli i drobným řešením hádanek.
 
Nový typ Skylanderů – Pastikládci – může rozbíjet speciální krystaly a dostat se tak na skrytá místa nebo k různým bonusům. A právě oni mohou používat pasti, s nimiž můžete lapit některé oslabené padouchy a podrobit si je přes nový Traptanium portál. Pasti jsou krystaly, které jsou stejně jako bytosti ve světě Skylanders rozděleny do různých elementů, takže musíte spojit správnou past se „správným“ padouchem. Poté, co je zloduch polapen, můžete past položit na Traptanium portál a lapený padouch se stane hratelnou postavičkou, za kterou můžete hrát. Získáváte tak vlastně přístup k celé sadě nových hratelných postav, z nichž navíc každý padouch má svůj extra úkol pro získání speciální schopnosti. Z pastí si je můžete přenést v hlavní herní lokaci do své sbírky na své základně, a pokusit se je posbírat všechny. Hru samozřejmě můžete projít i klasicky bez pastí s kteroukoliv ze starších postaviček Skylanderů. Kromě příběhového režimu se můžete pustit i do unikátních výzev, ve kterých se bráníte stále sílícím hordám padouchů. Pomáhat si budete stavbou různých obranných věží a dalších budov, odměnou vám pak budou speciální poklady a cenné zkušenostní body. Jak hlavní příběh, tak tyto výzvy, můžete hrát s kamarádem ve dvou, pokud máte druhý ovladač.
 
Hra potřebuje ke spuštění portál a figurky (další je možné přikupovat). Součástí Starter Packu je jak Traptanium portál a 2 pasti (element Voda a Život), tak i 2 figurky – Pastikládce Snap Shot a rajčata metající Food Fight.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>


zpět na seznam - Plošinovky a hry pro děti