zpět na seznam - RPG

Dragon Age: Origins Ultimate Edition

86% ... Gamerankings
87% ... IGN
90% ... PSX Extreme
85% ... Bonusweb cz


Hodnocení uživatelů
-

Poznámka: manuál mírně poškozen vodou
Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Bioware
Rok výroby: 2010
Žánr: RPG
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové
Cena: 490,-
Dragon Age: Origins Ultimate Edition je kompilací hry Dragon Age: Origins, datadisku Awakening a dalších 7 DLC přídavků.
 
Dragon Age: Origins (v cz verzi Dragon Age: Prameny) z je duchovní nástupce slavné ságy BioWare - Baldur’s Gate, jedné z nejúspěšnějších RPG v dějinách herního průmyslu. Hra představuje návrat studia k jeho kořenům. Přináší spojení nejlepších prvků současných fantasy titulů s úžasnými vizualizacemi, emocemi nabitými příběhy, hrdinnými souboji, mocnými magickými schopnostmi a známými herci v digitální podobě. Se všemi esencemi kvalitního temného příběhu a propracovaného herního systému přichází v Dragon Age: Origins klasická RPG ve své nejryzejší podobě. Jedná se o temné hrdinské fantasy, které si na nic nehraje. Příznivci her od Bioware se mohou těšit na nejemocionálnější herní zážitek, jaký kdy studio vytvořilo. Hra uvádí inovativní flexibilní systém boje. Hráči se budou účastnit gigantických bitev a využívat zvláštních schopností své družiny k ničení početných mas nepřátel a obrovských nestvůr. Pobíjení zástupů nepřátel nabývá ještě větší přitažlivosti díky speciálním kombinacím kouzel, v nichž se jedinečně propojí moc a účinky magických vlastností. Hráči si vytvoří vlastní postavy, získají výjimečné zvláštní schopnosti (kouzla, talenty a dovednosti) a budou objevovat stále silnější zbraně hromadného ničení. V rámci přitažlivého příběhu plného emocí, si hráči zvolí, zda chtějí utvořit nebo bořit aliance. Jejich volby a způsob uchopení moci změní okolní svět. Hráči si také zvolí svůj původ a projdou specifickým úvodem, který jim předestře pohled, jakým vidí svět oni a opačně, jak svět vidí je. Hráčova volba původu určí, kým bude a kde najde počátek své cesty. Podle toho se pak začnou odvíjet děje a dobrodružství jeho originálního příběhu.
 
Dragon Age: Origins – Awakening (v cz verzi Dragon Age: Prameny – Procitnutí) je datadisk k rozšiřující rozsáhlý příběh hry Dragon Age: Prameny z dílny studia BioWare a navazující na události původní hry. Hráči se v ní octnou v roli velitele Šedých strážců, pověřeného obnovou jejich řádu. Vedle toho budou postaveni před úkol zjistit záhadu přežívání zplozenců temnot i po zničení draka Arcidémona. To, jak se rozhodnou přebudovat řád Šedých strážců, vyřešit roztržku se tajemným „Architektem“ a skoncovat se zplozenci temnot, představuje jen několik málo z řady nelehkých voleb, s nimiž si budou muset poradit, a které určí podobu jejich hrdinské výpravy. Příjemnou zprávou je přítomnost možnosti importovat si existující postavu hrdiny z Dragon Age: Prameny nebo začít se zbrusu novým Šedým strážcem v sousední Orlesiánské říši.
 
Edice dále obsahuje DLC přídavky The Stone Prisoner, Warden's Keep, Return to Ostagar, The Darkspawn Chronicles, Leliana's Song, The Golems af Amgarrak a Witch Hunt.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>

Video:zpět na seznam - RPG