zpět na seznam - RPG

Dragon's Dogma: Dark Arisen

Hodnocení uživatelů
-

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Capcom
Rok výroby: 2013
Žánr: RPG
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 290,-


Dragon's Dogma: Dark Arisen je kompilací původní RPG hry Dragons Dogma a nového datadisku, který přidává opravdu pořádnou porci nového obsahu.
 
Akční RPG Dragon's Dogma je zasazeno v obřím otevřeném světě. Hra kombinuje akční soubojový systém s volnou možností objevovat bohatý a živý svět. Hlavní hrdina zde povstává z mrtvých pověřen opravdu nelehkým úkolem. Musí najít obávaného draka, který mu ukradnul srdce. Cesta ho pak zavede na různá místa ve zcela otevřeném světě. Spolu se skupinou až tří bojovníků se vydáte na epické dobrodružství během níž se setkáte s těmi největšími a nejdrsnějšími potvorami, které kdy chodili po zemi. Jenom šikovné prsty a taktická týmová spolupráce může vše zachránit, přičemž každý nepřítel vyžaduje vlastní strategii. Širokou škálu možností budete mít u vašeho NPC druha, kterého máte ve hře k ruce. Budete si moci dát záležet nejen na vzhledu, schopnostech a jeho rozvoji, ale budete ho moci vysílat na výpravy za ostatními dobrodruhy. Je ve vašem zájmu, aby si ostatní online hráči vybrali právě toho vašeho NPC bojovníka jako doprovod do svojí družiny, protože vám za to zaplatí. Kromě toho se ale váš spolubojovník během návštěvy u nich naučí nové věci o příšerách, se kterými tam bude bojovat, lokacích, do kterých se tam vydal, a příběhových událostech. Aby toho nebylo málo, vrátí se s dárkem (vybírá a věnuje hráč, který si ho najal) a písemným zhodnocením toho, jak si vedl či jak se líbil. Nemusíte se ale bát, že by nebyl s vámi. Na své výpravy chodí a vrací se z nich "jakože" během vašeho přespání v hostinci nebo stanu, což je celkem důležité pro posouvání času a léčení družiny. Kromě této postavy s vámi mohou chodit ještě dva další, které si vyberete a najmete od ostatních hráčů.
 
Datadisk přináší v kostce 25 nových nepřátel, další questy, celou podzemní říši k prozkoumání, zbraně, výbavu (více než 100 nových kusů s důrazem na ty pro postavy na vysoké úrovni) a především nové výzvy pro zkušenější hráče, protože je zde řada opravdu tuhých nepřátel. Ve hře jsou také nové dovednosti pro postavy a 14 nových augmentací pro postavy i jejich pomocníky. Bonbónkem na konec je možnost zvolit si i původní japonský dabing.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>

Video:zpět na seznam - RPG