zpět na seznam - RPG

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition

Hodnocení uživatelů
-

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Bethesda
Rok výroby: 2013
Žánr: RPG
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 390,-


The Elder Scrolls: Skyrim - Legendary Edition obsahuje hru The Elder Scrolls: Skyrim a její oficiální přídavky Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn.
 
Děj RPG hry The Elder Scrolls V: Skyrim se odehrává 200 let po událostech z Oblivionu, v době občanské války v království Skyrim, při níž byl právě zavražděn panovník. Budoucnost říše Skyrim, stejně jako celého království visí na vlásku. Jediný, kdo může udržet rovnováhu, jste vy. Herní svět je stejně otevřený a rozlehlý jako v Oblivionu. Nabídne vám rozmanité fantasy prostředí, které budete moci prozkoumávat podle vašich přání. Na výběr budete mít širokou paletu postav a v kombinaci s legendárně variabilním dějem si hraní jistě užijete. Nechybí samozřejmě ani stovky zbraní, kouzel, či schopností. Nový herní systém vám umožní definovat vlastní postavu. Naučíte se tajemství draků a následně budete moci využívat jejich sílu pro sebe. To vše v novém grafickém kabátu s dokonale zpracovaným prostředím s plujícími oblaky, rozeklanými horami, rušnými městy a starověkými dungeony.
 
Přídavek Dawnguard přidává do hry dějovou zápletku točící se kolem skupiny upírů, kteří chtějí navždy zastínit slunce a vládnout celému Tamrielu. Navíc obsahuje nové výkřiky, nepřátele, zbraně a brnění, postranní úkoly a legendární draky.
 
Přídavek Hearthfire kromě své dějové linie přidává především možnost si zakoupit vlastní dům, jenž si hráč může následně vybavovat. Budete těžit nové materiály a vyrábět předměty určené k výzdobě domů. Můžete také adoptovat dítě, které s vámi bude žít.
 
Přídavek Dragonborn vysílá hráče na ostrov Solstheim na pobřeží Morrowindu, kde na něj čeká dosud největší hrozba – přívrženci Miraaka, prvního z Drakorozených. Vyzbrojte se novými zbraněmi a brněním a vyzkoušejte si novinku ve světě Skyrim – jízdu na dracích.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>

Video:zpět na seznam - RPG