zpět na seznam - RPG

Borderlands Triple Pack

Hodnocení uživatelů
-

Poznámka: Chybí manuál, jinak kompletní
Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: 2K Games
Rok výroby: 2015
Žánr: RPG
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 570,-

Borderlands Triple Pack je unikátní edice, která obsahuje trojici her - Borderlands GOTY, Borderlands 2 GOTY a Borderlands: The Pre-Sequel GOTY, přičemž každá z nich obsahuje všechen přídavný DLC obsah, který ke hře vyšel.
 
Borderlands je sci-fi střílečka obohacená o řadu RPG prvků v neotřelém grafickém zpracování. Zavítáte v ní na planetu jménem Pandora, která je plná banditů, zlořádů, korporátních zaměstnanců a dalších vyvrhelů z celého vesmíru. Ovšem také se na ní údajně ukrývá mimozemský Vault plný neuvěřitelných technologií, jenž svému nálezci zajistí nezměrné bohatství. A tak se na Pandoru vydávají hledači pokladů, aby ve zdejších nehostinných podmínkách buď neslavně skončili a nebo se stali dalšími z vyšinutých obyvatel Pandory. Ale teď na scénu přicházíte vy a s vámi to bude určitě jinak. Vyberte si ze čtyř postav se svou vlastní specializací, která určí, jaké zbraně se vám budou lépe používat. A že je z čeho na výběr. Zbraně vám budou z poražených nepřátel a různých truhel a nádob vypadávat v jednom kuse ve stylu klasických akčních RPG jako třeba Diablo. Stejně jako v nich pak má zdejší výbava své statistiky a vlastnosti, a tak je na vás, co se vám zrovna bude lépe hodit. Za poražené nepřátele a splněné úkoly získáváte zkušenosti a díky nim si pak svou postavu vylepšujete a ještě více zaměříte vám vyhovujícím stylem. Kromě hlavního příběhu se můžete pustit do řady vedlejších úkolů pro bonusové odměny a speciální výbavu. Ve zdejším rozsáhlém světě se nebudete pohybovat jen pěšky, ale máte k dispozici i některé ze zdejších po zuby vyzbrojených vozidel, ve kterém na vás také čeká nejedna pořádná akce.
 
Borderlands 2 je pokračování řídící se bezezbytku mantrou „větší, lepší a drsnější“, a tudíž zahrnuje zbrusu nové postavy, dovednosti i zbraně. Znovu budete plnit zajímavé úkoly, sbírat tuny vybavení, jako v každém jiném správném akčním RPG, vás nemine setkání s většinou známých z prvního dílu, a především dojde na souboje s oblíbenými i zcela novými druhy nepřátel. Sevřenější úrovně střídají velké oblasti s několika vedlejšími i hlavními questy, přičemž u každé z nich je vidět, že nad nimi někdo přemýšlel, ať už jde o zamrzlé pláně a hory střídající se s propletenými úzkými tunely, malými městy či jezírky s kyselinou. Nejenže je v nich nutné používat rozdílné herní strategie, ale také se v nich dobře bojuje (je se za co krýt a odkud střílet), těší oko a vyloženě lákají k průzkumu. K tomu připočtěte další drobná vylepšení, příkladně výrazně lepší umístění checkpointů. Příběh vás přenese do světa planety Pandora, aby se zde vypořádali s nechvalně proslulým Handsome Jackem a jeho zkorumpovanou společností Hyperion Corporation, ať už v rámci sólové kampaně, nebo kooperativní hry, jíž se budou moci zúčastnit až čtyři hráči (nebo 2 ve splitscreenu).
 
Borderlands: The Pre-sequel vám odhalí příběh záporáka Handsome Jacka z Borderlands 2 a jeho vzestup k moci. Příběh je citlivě zasazen mezi první a druhý díl a odehrává se na jednom z měsíců planety Pandory, který disponuje poněkud sníženou gravitací. Zajímavou hratelnost slibuje i nepřítomnost atmosféry a s tím související doplňování kyslíku, vyzkoušíte si i celou řadu nových vychytávek (např. jetpack). Prozkoumat povrch měsíce budete moci i zpoza volantu některého z nových vozů, které vám umožní ještě větší rozsah destrukce. Kampaň si můžete zkusit opět ve dvou na jedné konzoli či ve 4 online.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>

Video:zpět na seznam - RPG