zpět na seznam - Akční hry,kde vidíte postavu

Ultimate Stealth Triple Pack

Hodnocení uživatelů
-

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Square Enix
Rok výroby: 2014
Žánr: Akční hry,kde vidíte postavu
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 490,-

Ultimate Stealth Triple Pack je kompilací 3 velice populárních stealth akčních her z produkce studia Square Enix - her Thief, Hitman: Absolution a Deus Ex 3: Human Revolution.
 
Thief je nejnovější hrou této kompilace. Jedná se o velmi napínavou akční hru plnou plížení a schovávání se ve stínech. Stejně jako v předchozích dílech budete hrát za mistra zloděje jménem Garrett, který žije v době pozdního středověku. Jeho rodné město trpí pod tvrdou rukou vůdce zvaného Baron a Garrett se díky svým schopnostem dostává do víru nepokojů a připravovaného převratu. K dispozici budete mít celou řadu speciálního vybavení, např. obušek na omráčení stráží, plynové bomby či speciální mokré šípy na zhasínání loučí. Zajímavostí je i netradiční rozdělení obtížností rozšířené o několik módů, příkladně režim Iron Man, kde má Garrett pouze jeden jediný život a jeho smrt vás pošle na samotný začátek hry.
 
Hitman: Absolution je pokračováním kultovní série ze světa nájemných zabijáku. Příběh hry se odehrává v Chicagu a je rozdělen do několika úrovní, které se liší geografickou rozlehlostí a také striktností způsobu plnění. Překvapí vás dynamická umělá inteligence nepřátel, propracovaný design jednotlivých úrovní i různorodost dostupných postupů pro splnění mise. Jako policista se například můžete uklidit ke krabici koblih, u pošťáka pak bude vašim krytím poštovní schránka. Zahrajete si opět za Agenta 47, kterého tentokrát zradí jeho vlastní organizace a je mu na stopě policie. Podaří se mu zachránit si krk ve světě plném klamu a lží? Objevte ve svém okolí únikové cesty, použitelné zbraně a zkratky, jež vám dopomohou dostat se k cíli. Pomocí instinktu splyňte s okolím nebo se za někoho vydávejte a projděte nepřátelům přímo pod nosem. Pokud budete chtít, můžete použít i agresivnější přístup a zaútočit střelbou od boku.
 
Deus Ex 3: Human Revolution je stealth akce s výraznými RPG prvky, přesně tak jako byl legendární první díl této série, k jehož odkazu se vývojáři hrdě hlásí. Jste Adam Jensen, bývalý specialista policejního zásahového týmu SWAT, který byl najat na ochranu firmy zabývající se nejpokročilejšími experimentálními biotechnologiemi. Když však do laboratoří vtrhne speciální komando a zlikviduje celý vědecký tým, na jehož ochranu jste byl najat, vše, co jste si mysleli o své práci, se změní. V době, kdy vědecké pokroky běžně vytváří ze sportovců, vojáků a špionů super pokročilé bytosti, se někdo velmi usilovně snaží, aby se lidstvo vyvíjelo velmi konkrétní cestou. Musíte zjistit proč, protože rozhodnutí, která uděláte, a volby, které učiníte, budou tím jediným, co může určit budoucnost lidstva. Hratelnost je opět postavena na činění rozhodnutí, která mají následky, a možnosti výběru z různých cest, které vedou ke splnění úkolů. Hra skvěle kombinuje rychlé souboje a střelbu s pokročilým vývojem postavy a nabídkou široké palety zbraní, které si budete moci přizpůsobit. V průběhu děje budete získávat nové schopnosti a vylepšovat svoje stávající. Vaše postava se bude vyvíjet přesně v kontextu toho, jakým způsobem budete vylepšovat její schopnosti. Svoje nepřátele můžete jednoduše postřílet, nebo se kolem nich tiše proplížit. Vždy existuje několik přístupů, jak dosáhnout požadovaného cíle. Dění budete sledovat povětšinou z vlastních očí, jen občas se kamera automaticky přepne do third-person pohledu – a to ve chvíli, kdy budete vykonávat určité činnosti, jako třeba krytí se, nebo když zkrátka bude vhodné, abyste viděli vaši postavu něco provádět. Nedílnou součástí hry je oblíbené hackování, jehož průběh budete moci výrazně ovlivnit, když budete vybaveni těmi pravými augmentacemi (pokud se tedy rozhodnete pro tento směr vývoje vaší postavy).

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>


zpět na seznam - Akční hry,kde vidíte postavu