zpět na seznam - Akční hry,kde vidíte postavu

Red Dead Redemption GOTY

95% ... Gamerankings
97% ... IGN
95% ... Gamespot
90% ... Bonusweb cz


Hodnocení uživatelů
-

Platforma: Playstation 3 (PS3)
Vydavatel: Rockstar Games
Rok výroby: 2011
Žánr: Akční hry,kde vidíte postavu
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 590,-
Red Dead Redemption GOTY je speciální edice obsahující jak základní hru, tak i datadisk Undead Nightmare Pack a další bonusy.
 
John Marston je tvrdý chlapík s ošlehanou tváří a temnou minulostí, která ho jednoho krásného slunného dne donutí opustit rodinu i svůj klidný život na Divokém západě a vydat se vstříc novému dobrodružství. A to na něj čeká v Red Dead Redemption, westernu v otevřeném herním světě od nikoho jiného než autorů GTA IV. Těšte se na jednorázové mise, složité a dlouhodobé cíle, westernové minihry, jízdu na koních a v dostavníku, lovení divoké zvěře i ďábelské přestřelky. Předně je nutno říci, že to celé se bude odehrávat v největším herním světě, který kdy sami stvořili, tedy ještě rozlehlejším, než je ten z posledního GTA. Právě po jeho vzoru je ale i tento rozdělen na tři části, které se budou postupně odemykat během hraní, tzn. že na samotném začátku nebudete moci jen tak nasednout na koně a vydat se napříč celou herní prérií. Začnete totiž tam, kde se to jmenuje Frontier, u hornatého pohraničí se spoustou kaňonů, průsmyků a malých městeček. Následně vás hlavní dějová linka nasměruje k Mexiku, které na pohled poznáte podstatně červenějším pískem, a v závěru konečně i do severnějších krajů. Nebyla by to hra od Rockstaru, abyste si v ní nesáhli na pokud možno co největší zbraňový arzenál, čili počítejte s noži, pistolemi, puškami, brokovnicemi, lasem a dalšími. Marston přitom narozdíl od hrdinů GTA nebude mít žádné překladiště nebo domov, kam by se pro věci vracel, čili u sebe bude mít vždy jen to, co zrovna pobere: laso za opaskem, nůž v nohavici a pušku v ruce, například, nikdy však ne víc než čtyři předměty zároveň. Rockstar se také rozhodl do hry implementovat systém postupného uzdravování, čili nebudete muset sbírat žádné lékárničky apod. Pokud zrovna utržíte zranění, poznáte to podle červeně poblikávajících okrajů obrazovky. Důležité je připomenout i to, že narozdíl od předcházejícího Red Dead Revolver budete tentokrát po celou dobu ovládat jen Marstona.
 
Red Dead Redemption: Undead Nightmare Pack je rozšířením pro hru Red Dead Redemption. Přidává novou kampaň, ve které se v kůži psance Johna Marstona probouzíte do světa hrůzy a nenávisti. Do světa, který ovládají zombies. Svět se zbláznil a to jediné o co se snažíte, je dostat svou rodinu do bezpečí. Cestujte světem chaosu a bezvládí a využijte schopnosti, kterými disponujete pro dobro své rodiny. Boj začíná!! Útočte, braňte a přebírejte kontrolu!
 
Obsahem balení je i veškerý vydaný DLC obsah, tj. balíčky Legends and Killers Pack, Liars and Cheats Pack, Hunting and Trading Outfits Pack, Outlaws a To The End Co-Op Mission Pack. Dále získáte všechny doplňky, které byly dostupné pro předobjednávky - Deadly Assassin Outfit, War Horse a Golden Guns Weapon Pack a poslední DLC balíček Myths and Mavericks Bonus Pack. Posledním bonusem je Hardcore mód pro základní hru vhodný pro všechny příznivce obtížnějších her.

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>

Video:zpět na seznam - Akční hry,kde vidíte postavu